Dunlop Hiflex Service Senter

Vi har produktene. Vi har kunnskapen. Besøk vårt nærmeste serviceverksted for personlig service, vi er her for deg!

Med våre egne Servicesenters sammen med Servicepartnere over hele Skandinavia, er vi alltid nær deg som kunde. Nærhet til kunder betyr at vi streber etter å opprettholde god kontinuerlig kontakt og at vi ønsker å bli kjent med virksomheten din og lytte til dine behov og ønsker for å gi deg best mulig løsning og service. Vi har produktene. Vi har kunnskapen. Vi er her for deg!

Bergen

Kokstadvegen 38 A
5257 Kokstad Bergen
+47 23 00 47 70
bergen@dunlophiflex.no
Lenke til kart

Åpningstider
Mandag til fredag: 08.00-16.00

Service Center Manager
Jørgen Haugstvedt

Harstad

Mercurveien 35
9408 Harstad
+47 23 00 48 10
harstad@dunlophiflex.no
Lenke til kart

Åpningstider
Mandag til fredag 08.00-16.00

Service Center Manager
Thomas Wang

Kristiansand

Buråsen 5
4636 Kristiansand
+47 23 00 47 50
kristiansand@dunlophiflex.no
Lenke til kart

Åpningstider
Man-fre: 08:00 – 16:00

Service Center Manager
Jacek Sobala

Oslo

Stanseveien 27
0976 Oslo
+47 23 00 47 00
oslo@dunlophiflex.no
Lenke til kart

Åpningstider
Mandag til fredag: 08.00-16.00

Service Center Manager
Jan-Even Østrem

Stavanger

Bedriftsvegen 5
4353 Klepp Stasjon Stavanger
+47 23 00 47 60
stavanger@dunlophiflex.no
Lenke til kart

Åpningstider
Mandag til fredag 08:00 – 16:00

Service Center Manager
Frode Bjørkheim

Tromsø

Skattøraveien 39
9018 Tromsø
+47 23 00 48 20
tromso@dunlophiflex.no
Lenke til kart

Åpningstider
Mandag til fredag: 08.00-16.00

Service Center Manager
Øyvind Jakobsen

Trondheim

Østre Rosten 70
7075 Tiller Trondheim
+47 23 00 48 00
trondheim@dunlophiflex.no
Lenke til kart

Åpningstider
Mandag til fredag: 07.00-16.00

Service Center Manager
Arve Dybdalsbakk

Ålesund

Myrabakken
6010 Ålesund
+47 23 00 47 80
alesund@dunlophiflex.no
Lenke til kart

Åpningstider
Mandag til fredag: 08.00-16.00

Service Center Manager
Bernt Kvam